O mnie 2017-09-04T21:50:01+00:00

Witam na stronie poradni Strefa zdrowej diety.

Nazywam się Karolina Baś. Jestem absolwentką Dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Medycznycznym w Łodzi. Ukończyłam studia podyplomowe Poradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie, a także posiadam uprawnienia Trenera Personalnego. Posiadam zaawansowaną wiedzę i umiejętności w zakresie żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz profilaktyki chorób dietozależnych. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu żywienia oraz funkcjonowania organizmu ludzkiego, biorąc udział w konferencjach naukowych oraz szkoleniach, ale to praca z drugim człowiekiem daje mi ogromną radość, poczucie spełnienia oraz motywację do podejmowania kolejnych wyzwań.

Od wielu lat interesuję się tematyką zdrowego odżywiania oraz staram się uświadamiać otaczających mnie ludzi, że aby móc cieszyć się pełnym zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem już od najmłodszych lat należy podejmować prozdrowotne zachowania.

Swoim pacjentom przekazuję wiedzę z zakresu racjonalnego odżywiania oraz praktyczne wskazówki, tak aby na stałe ukształtowali swoje nawyki żywieniowe. Promowane przez media diety cud oraz suplementy, których zadaniem jest przyśpieszanie procesu odchudzania dają natychmiastowe efekty. Jednakże najczęściej są one krótkotrwałe, niosą ze sobą liczne konsekwencje zdrowotne, a ich skutkiem ubocznym jest efekt jo-jo. Z doświadczenia wiem, że uzyskanie i utrzymanie wymarzonej sylwetki oraz poprawa stanu zdrowia jest możliwa jedynie dzięki jednostkowemu oraz całościowemu podejściu. Każdy z nas jest inny i posiada różne preferencje smakowe, swoiste potrzeby oraz prowadzi różny tryb życia. Dlatego też stawiam na indywidualne podejście do każdego oraz umożliwiam wizytę w gabinecie oraz z dojazdem do Klienta.

Moją misją jest poprawa świadomości oraz sytuacji zdrowotnej Polaków. Przede wszystkim poprzez edukację żywieniową i zdrowotną oraz walkę z szerzącym się problemem nadwagi i otyłości.