Witajcie na moim blogu strefa zdrowej diety

Moją pasją jest zdrowe odżywianie, zainteresowaniem fotografia kulinarna, a ulubionym zajęciem gotowanie. Połączenie tych trzech czynników sprawiło, że zrodził się pomysł na prowadzenie bloga kulinarnego.

Często słyszę, że gotowanie angażuje dużo czasu, a rezultatów nigdy nie można przewidzieć – czy aby na pewno? Ja się z tym nie zgadzam i wiem z własnego doświadczenia, że aby gotować smacznie i zdrowo nie trzeba być wspaniałym kucharzem i spędzać całych dni w kuchni. Gotowanie ma być przyjemnością – tak samo jak jedzenie.

Praktycznie codziennie mamy problem z wyborem dania i zadajemy sobie pytanie co dzisiaj na obiad, kolację? – Chciałabym Wam pomóc.

Mam nadzieję, że na blogu znajdziecie to czego szukacie – sprawdzone przepisy na szybkie śniadanie, pełnowartościowy obiad, słodkie ale zdrowe przekąski oraz smakowite kolacje. Pojawią się również cykle artykułów: Szybko ale zdrowo – dania dla zapracowanych, Zdrowo i kolorowo – posiłki dla dzieci, Z niezdrowego  coś zdrowego – modyfikacja ulubionych dań, tak aby były smakowitą skarbnicą witamin i mikroelementów.

Blog powstał z myślą o osobach poszukujących inspiracji kulinarnych oraz informacji o racjonalnym odżywianiu – Blog powstał specjalnie dla Was!

Serdecznie zapraszam do wspólnej podróży w głąb swojej kuchni : )

Karolina Baś

2017-04-30T16:32:40+00:00

Zostaw komentarz